JEIGU JŪS NORITE:
 • 1 Pratęsti lytinį aktą
  iki 30-40 minučių!
 • 2Būti pasitikinčiu savyje, ir
  100% patenkinti bet kokią
  moterį!
 • 3Gauti
  garantuotą rezultatą!
Maxisize
DUODA 100% REZULTATĄ:
 • Trietanolaminas– didina lytinio akto trukmę, lėtindamas ejakuliacijos prasidėjimą
 • Proteinų ir amino rūgščių hidrolizatas – padeda varpos audinių augimui ir stiprinimui
 • Elastinas – kolageninis  kompleksas – gerina varpos elastiškumą ir jautrumą
UŽSISAKĘ Maxisize GARANTUOTAI GAUSITE:
 • triskart didesnę ištvermę lovoje *
 • Iki 1800 frikcijų prieš pasiekiant orgazmo (vietoj 120)
 • Varpos ilgio ir skersmens didinimą
 • Patvarią ir stipriausią erekciją atsakingu momentu
 • Ilgesnius ir ryškesnius orgazmus
* pirmo lytinio akto trukmė iki 30-40 minučių, tolesnių - iki 4-5 valandų!
JŪS NEBEBŪSITE
”GREITAŠAUDŽIU” VISIEMS LAIKAMS!
Maxisize  YRA JAUČIAMAS REZULTATAS UŽ 4 savaites!
1-2 savaitė
Erekcija tampa ilgesnė ir tvirtesnė, lytinės varpos jautrumas didėja dukart. Pirmo lytinio akto trukmė didėja iki 5-7 minučių
2-3 savaitės
Jūsų varpa pastebimai DIDESNĖ, forma tampa anatomiškai teisinga. Lytinio akto trukmė auga iki 1000 proc.!
4 savaitės ir daugiau
Pirmo lytinio akto trukmė po dviejų dienų susilaikymo didėja iki 20-30 minučių! Keliais kartais didėja sekso kokybė. Orgazmas trunka 5-7 sekundes
DIDINK UŽ MĖNESĮ – MĖGAUKIS VISĄ GYVENIMĄ!
Efektyvumą patvirtino klinikiniai tyrimai
Bet kuriam vyrui lyltinio akto trukmė yra svarbus rodiklis, leidžiantis patenkinti moterį, todėl daugelio noras padidinti lytinio akto laiką yra visiškai pateisintas. 
Parengtas dalyvaujant gydytojams-seksopatologams kremas varpos didinimui Maxisize yra šiai dienai vienintelė alternatyva chirurginiam įsikišimui, ir, skirtingai nuo treniruoklių ir tablečių, duoda garantuotą rezultatą.
Naudojantis kremu  jūs visiems laikams pasieksite lytinio akto laiko ir varpos dydžio žymaus padidėjimo, ir tai tiesiogiai įtakos jūsų seksualinį gyvenimą: jūs gausite tikrai nežemišką patenkinimą nuo kontakto su moterimis ir dovanosite joms galingus ir ilgus orgazmus.
Su Maxisize jūs visuomet būsite visiškos kovos parengties režimu!
Kamilė Žukaitė. Seksopatologė iš Vilniaus
Klientų atsiliepimai apie Maxisize
 • Vytautas
  27 metai
  Anksčiau aš maniau, kad 15,5 cm yra visiškai normalus dydis vyrui, bet kuriuo atveju iš merginų skundų negaudavau. Žinoma, seksas nevisada buvo fejeriškas ir būdavo, kad po pirmo karto mano bendravimas su partnere baigdavosi. Aš suradau kremą "Maxisize" internete, ir pamaniau, kodėl nepadidinti varpos keliais santimetrais. Per 1,5 mėnesio kasdieninio naudojimo priaugo apie 3,2 cm, ir varpa tapo žymiai storesnė ir tvirtesnė. Jos biškį kreiva forma taip pat pasikeitė ir išsitiesė. Rezultatai atrodė įspūdingai. Dėl pojūčių – čia sekso kokybė pasikeitė tiek, kad man regis, jog tikrai aš tapo vyru tik dabar. Aš lengvai galiu išlaikyti tris maratonus per naktį. Orgazmai tapo tokie galingi, kartais net kojas sutraukia mėšlungis! Man labai patinka. Ką jau sakyti apie merginas, jos tiesiog rėkia nuo patenkinimo, kurį aš joms suteikiu savo beveik 20 cm agregatu!
 • Algis
  32 metai
  Kas yra iš tikrųjų didelė varpa, aš žinojau tik iš porno filmų. Manasis sujaudintoje būsenoje vos buvo 12 cm. Žmona niekada nekeldavo šio klausimo, bet iš jos reakcijos sekso metu aš suprasdavau, kad nesuteikiu jai 100 proc. patenkinimo, ir tai pradėjo negatyviai įtakoti mūsų šeimos gyvenimą. Be to, mano 3 minutės per pirmą kartą buvo tikra problema. Kadaise aš išbandydavau viską, kas siūlo internetas į paklausą "varpos didinimas naminėmis sąlygomis". Visos galimos tabletės, vakuuminės pompos – tai reikalavo jaučiamai daug pinigų, o efektas buvo ne tik nulinis – eilinė marketinginė apgaulė tiesiog varė mane į nusiminimą. Užsakyti kremą "Maxisize" nusprendė žmona, aš, savo ruožtu, stebuklu nesitikėjau, bet jau po 2 savaičių reguliaraus naudojimo pamačiau pokyčius – varpa tapo 1 cm ilgesnis. Jautrumas tapo tiesiog didžiulis ir erekcija daug stipresnė, o svarbiausia kad lytinio akto trukmė padidėjo iki 15 minučių!!! Iki ketvirtos savaitės prieaugis buvo jau 2,8 см, ir pagaliau aš pasiekiau norimo tikslo – turiu normalų dydį, ir dabar galiu patenkinti žmoną visiškai, kelius kartus per naktį! Aš ne tik padidinau varpą – mano gyvenimas realiai pasikeitė!
 • Deivydas
  25 metai
  Mano pirmas kartas nebuvo maloniausias. Partnerė buvo daug patyresnė intimo erdvėje, ir pirmąkart išvydusi mano varpą, nepatenkinta sakė: "matau, pasakos šiai nakčiai man nebus...". Aišku, po tokių žodžių man net neatsikėlė. Po keleto metų aš subredau chirurginiam įsikišimui, bet rezultatas mane nusivilė – tiek daug pastangų ir viskas tam, kad padidinti tik 1,5 santimetro! Apie didinantį kremą "Maxisize" atsitiktinai perskaičiau internete ir nusprendžiau užsisakyti. Po mėnesio į gydytoją eilinei apžiūrai aš atėjau jau su 3,9 didesniu stiebu, ir žymiai storesniu, nei prieš operaciją! Gydytojas buvo labai nustebintas... Dabar esu visiškai išlaisvintas ir pasitikintis savyje, be sunkumo galiu atitempti į lovą bet kokią merginą. Tik išvydus mano varpą, merginos jau krinta į ekstazę, manau, jos supranta, ką aš galiu su jomis padaryti!
Akcija!
Sena kaina
Iki akcijos pabaigos liko:
20 eurų